Меню

м. Южне

Щоденно: с 10:00 до 21:30

Команда E-boshi sushi полюбляє балувати своїх суші-фанів приємними бонусами та знижками! Як завжди багато начинки та соковитої рибки та мало рису, але за приємною ціною! Обирай акцію та насолоджуйся смачною їжею вже зараз!

Сет Вінчестер 🍱👻

Цілий кілограм ролів! Новинка листопада в E-boshi sushi, яку ми вирішили продовжити до кінця 2023 року. Сет створений за мотивами серіалу «Надприроднє». Замовити можна тут. Склад сету Вінчестер:

Акційна ціна – 699 гривень

Акція діє до 30.12.23 включно. Ціна сету Вінчестер з 01.01.24 складатиме 1200 гривень.

Знижка на День Народження 🥳🎂🎉

У тебе скоро Birthday? Вітаємо, та маємо чудову новину! Іменинникам в День Народження команда E-boshi sushi дарує знижку 15% на замовлення! Акція діє лише в день Народження. Для підтвердження достатньо показати адміністратору документи, або надіслати підтвердження оператору при оформлені замовлення.

Знижка 15% Іменинникам не розповсюджується на товари, які вже мають знижку, такі як сет та рол дня, або акційний сет місяця. Тому що акції в мережі E-boshi sushi не додаються одна до одної.

Бонусна система лояльності «Е-бал»

Замовляй їжу у Eboshi sushi – отримуй Е-бали! Збирай Е-бали та обмінюй їх на улюблені роли, вок чи навіть цілий сет! Розкажемо, як це працює👇👇👇

🪙Що таке Е-бали та як їх отримати💎

Ми створили власну систему лояльності – “Е-Бал”. Це внутрішні бонуси, які автоматично нараховуються на номер телефону після оформлення замовлення в Eboshi sushi. Замовляючи улюблені страви від Жеки, вам на бонусний рахунок нараховується 5% від суми замовлення. Прикольна нова плюшка, яка сподобається нашим сушифанам🤩 1 бал = 1 гривні

🤔Де подивитися, скільки у мене накопичилося Е-балів

Е-бали нараховуються на номер телефону, з якого ви робите замовлення. Кількість накопичених е-балів вам може повідомити оператор👩‍💻👨‍💻Скоро бонусний рахунок стане доступний в мобільному додатку, який можна завантажити за посиланням в актуальному.

За що НЕ нараховуємо Е-бали❌

Оскільки в Eboshi sushi знижки та акції не сумуються, Е-бали не нараховуються за:

Завантажуйте додаток, замовляйте на сайті або за телефоном, накопичуйте Е-бали та розраховуйтесь ними у найкрутішій та швидкій доставці Eboshi sushi!